12 Ocak 2014 Pazar

Asymetry Is The New Black

             2014'ün bu ilk günlerinde eminim siz de en az benim kadar yazı özlemişsinizdir. Kısa paça pantolonların modası geçeceğe pek benzemiyor. Dolayısıyla bu yaz da bu pantolonları sık sık kullanabileceğiz. 
             Bu yaz, yine renklerin ve desenlerin yazı olacak. Yeni bir şeyler denemek istiyorsanız, şimdiye kadar erkekte pek görmediğimiz bir detay olan asimetrik kesimler ile bir fark yaratabilirsiniz. Benim gibi kendiniz üretmiyorsanız bile, bir beden büyük alınmış bir parça ve iyi bir terzi işi ile bu ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Sevgiler...


             At these first days of 2014, I am sure you all missed summer at least as much as I do. Seems like short cuff pants will still be the trend this summer, so we are gonna be able to use them almost always.
             This Summer, it is all going to be colors and patterns again. Up to now, we haven't seen asymmetric cuts in men's fashion frequently so, if you want to try something new, you can use them and make a difference. If you don't have time and/or energy to produce yourself, you can always solve this problem with a one size bigger purchased item and a talented tailor's work.

Love... Hiç yorum yok:

Yorum Gönder